Popboblocs Radiowóz policyjny Mi Mi KA10645

Oszczędzasz

-13 %

Promocja

45,00 zł

39,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Opis produktu

Pojazdy Popbo już tu są! Samochód policyjny Mi Mi wykonany jest z delikatnych gumowych klocków, które są idealne dla małych dzieci. Dzięki temu, że klocki są miękkie nadają się do zabawy dla dzieci już od 6 miesiąca życia.
W początkowym okresie dziecko poznaje strukturę, kształty i kolory, natępnie uczy się chwytania poszczególnych elementów i składania ich w całość. Poznaje nazwy pojazdów, kolory, zdobywa dodatkowe umiejętności takie jak: puszczanie auta po podłodze, a także wskazywanie i nazywanie szczegółów twarzy na figurce kotki Mi Mi (oczy, uszy, nos i usta). Może zamieniać miejscami klocek z tyłu auta, umieszczając na jego miejscu kotka. Klockami można bawić się również w wodzie, uprzyjemniając czas kąpieli.
Dostępne są również inne wzory: autobus szkolny, straż pożarna, betoniarka oraz samochód pomocy drogowej. Bądź kreatywny i zbuduj hybrydę używając różnych części samochodów.
Posiadając więcej elementów z serii Popbo Blocks można układać jeżdżące"pociągi" o różnych kolorach i kształtach lub budować wysokie wieże. Można również urządzać wyścigi samochodów i bawić się w opowiadanie historyjek oraz odgrywać je. To dodatkowe, ograniczone jedynie wyobraźnią dziecka, fantastyczne możliwości zabawy.

Popbo Blocs to miękkie, plastikowe klocki w nasyconych kolorach o ciekawych wzorach przeznaczone specjalnie dla niemowląt. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je dowolnie łączyć. Seria składa się z klocków, z których można budować m.in.: zwierzęta, pojazdy, figurki i wiele innych. Unikalny system łączenia kocków Popbo ułatwia dzieciom zabawę w ich łączenie i rozdzielanie oraz jest doskonałym narzędziem szkoleniowym rozwijającym ich zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pobudzanie kreatywności. Popbo Blocs to najlepsze miękkie klocki dla najmłodszych!
Klocki Popbo Blocs zostały uznane Zabawką Roku 2013 w rankingu zabawek przeprowadzonych przez serwis Zabawkowicz.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 7,5x10x12cm
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10645

Zabawki - Numer handlowy: 46003


Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator