Pingwin na wakacjach 93146 OU

Oszczędzasz

-17 %

Promocja

95,00 zł

79,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Opis produktu


Kolorowy pluszowy pingwinek chętnie przeżyje z nami każdą przygodę. Wykonany jest z wysokiej jakości pluszu oraz innych materiałów o różnych strukturach i fakturach, które pozwalają rozbudzić zmysły dziecka poprzez dotyk.
Najchętniej wybrałby się teraz na plażę. Jest przygotowany na taką wyprawę, ma ręcznik i wiaderko (z bezpiecznym lusterkiem), a nawet koło ratunkowe z kaczuszką. Z przodu w kieszonce ma rybkę, która po pociągnięciu wibruje, natomiast jego lody waniliowe z haftowanymi "bakaliami" można wyjmować i przyczepiać za pomocą rzepa. Ma szeleszczący dziobek i ogonek. Jedna nóżka ma w środku piszczek, a druga grzechotkę, natomiast w główce pingwinka znajduje się delikatny dzwoneczek. Ma też zabawne okulary, którymi są bezpieczne lustereczka.
Wysokość zabawki ok. 43cm.
Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wysokość zabawki ok. 43cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 93146

Zabawki - Numer handlowy: 21353

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator